AC Sparta Praha - florbal, z. s.
Florbal

AC Sparta Praha - florbal, z. s.

Založeno
1993
Počet členů
1358
Sociální sítě

AC Sparta Praha je jedním z největších a nejstarších klubů v ČR. Klub je účastníkem nejvyšších celostátních soutěží ve všech kategoriích.

Naše hodnoty jsou založeny na pracovitosti, odborných znalostech a klubové komunitě. Soustředíme se na práci s mládeží – chceme, aby každý, kdo chce sportovat a hrát florbal, našel v našem klubu své místo a stal se plnohodnotnou součástí naší organizace. Máme kompletní strukturu chlapeckých i dívčích týmů, organizujeme individuální tréninky pro talentované hráče.

Jsme hrdí na to, že naši odchovanci jsou nejen úspěšní ve vrcholovém florbalu, ale zároveň zůstávají opravdovou součástí sparťanské rodiny a jako trenéři předávají své zkušenosti svým následovníkům. Prostředí, ve kterém pracujeme a sportujeme je pro nás jednou z priorit. Pořádáme (nejen) pro své členy mnoho sportovních i mimosportovních akcí, spolupracujeme s partnery v ČR i zahraničí.

Jdeme svou vlastní cestou. Naší vizí je vytvoření prostředí, ve kterém se skloubí klubová příslušnost se sportovním a osobnostním rozvojem hráčů a hráček, ze kterých chceme vychovávat špičkové sportovce a silné osobnosti.

Miroslav Medal

Miroslav Medal

Generální manažer

AC Sparta Praha - florbal, z. s. 
Kovanecká 2405/27, Libeň, 190 00 
IČ: 683 78 866

Domácí sportoviště

1
map pin
UNYP ARENA - CENTRÁLNÍ HALA
UNYP ARENA - CENTRÁLNÍ HALA
2
map pin
Aréna Barrandov
Aréna Barrandov
Hlavní město Praha
Městská část Praha 9
Městská část Praha 4
NSA